قانون جذب چیست؟

 چشم های خود را به دنیایی از فرصت های بی پایان باز کنید

به زبان ساده ، قانون جذب توانایی جذب هرچه بیشتر تمرکز روی زندگی ما است. اعتقاد بر این است که فارغ از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما در معرض قوانینی هستیم که بر جهان حاکم هستند، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن برای ترجمه هرچه در اندیشه ماست و تحقق بخشیدن به آن استفاده می کند. در اصطلاح اساس، همه افکار در نهایت به چیزهایی تبدیل می شوند. اگر بر روی نابودی و تاریکی منفی تمرکز کنید ، زیر آن ابر خواهید ماند. اگر روی افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی داشته باشید که رسیدن به آنها را هدف خود قرار دهید ، با اقدامی گسترده راهی برای دستیابی به آنها پیدا خواهید کرد.

به همین دلیل است که جهان یک مکان بی نهایت زیبا است. قانون جذب حکم می کند که هر آنچه را می توان تصور کرد و در ذهن داشت نگه داشت، درصورتی که بخواهید برای رسیدن به مکانی که می خواهید اقدام کنید ، عملی می شود.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است. تعداد بسیار کمی از افراد کاملاً آگاه هستند که قانون جذب چقدر در زندگی روزمره آنها تأثیر دارد. خواه این کار را دانسته و ناآگاهانه انجام دهیم، در هر ثانیه از وجود خود، ما مانند مغناطیس انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات خود را ارسال می کنیم و بیشتر از آنچه که بیرون آورده ایم را به خود جلب می کنیم.

متأسفانه ، بسیاری از ما هنوز نسبت به پتانسیلی که در اعماق خود قفل شده است چشم بسته ایم. در نتیجه ، خیلی راحت است که افکار و احساسات خود را کنترل نکنید. این افکار غلط را به بیرون می فرستد و احساسات و حوادث ناخواسته بیشتری را به زندگی شما جذب می کند.

با گفتن این موارد ، کشف اینکه قانون جذب در زندگی شما کار می کند ، باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! وقتی قدرت جذب توسط شما درک شد، دیگر مخفی نیست. بعلاوه، شما یاد گرفته اید که چگونه این موارد را به طور مؤثر در زندگی روزمره خود اعمال کنید، ایجاد تمام آینده شماست.

تاریخچه قانون جذب

قبل از شروع سفر باورنکردنی به سوی روشنگری واقعی در قانون جذب ، مهم است که بدانید می توانید آن را در زندگی خود به کار ببرید و در صورت استفاده از ابزار صحیح می تواند موثر باشد. اعمال و باورهای موجود در این قانون باعث شعله ور شدن زندگی افراد بزرگ در طول تاریخ شده است.

قانون جذب چیست

صدها سال پیش برای اولین بار تصور می شد قانون جذب توسط بودای نامیرا به انسان آموخته شده است. اعتقاد بر این است که او می خواست شناخته شود که “آنچه شما شده اید همان چیزی است که فکر کرده اید”. این عقیده ای است که کاملاً در قانون جذب ذاتی است.

با گسترش این مفهوم به فرهنگ غربی ، اصطلاح “کارما” نیز مطرح شد ، این اعتقادی است که در میان جوامع متعدد محبوب است.

در طول قرن ها این درک مشترک در بین بسیاری وجود داشته است که آنچه شما به دنیا می دهید (اعم از خشم یا خوشبختی ، نفرت یا عشق) در نهایت همان چیزی است که می تواند در نهایت به زندگی خود بازگردد.

این مفهوم ساده و آسان برای پیروی از چندین سال است که در بین بسیاری محبوب بوده است. این نشان می دهد که ایده قدرت جذب هیچ چیز جدیدی نیست. در حال حاضر برای بسیاری از ما به روش های مختلف قابل تشخیص است.

اصول اصلی قانون جذب را می توان در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی نیز کشف کرد. به عنوان مثال ، در ضرب المثل های 23: 7 ، چنین آمده است: “همانطور که یک انسان در قلب خود فکر می کند ، او نیز چنین است”. اثبات ستایش از قوانین جذب را می توان در تمام اعصار کشف کرد. همه آنها به روشهای مختلف ضبط و آموزش داده شده اند ، اما هنوز هم برای یافتن همه بشریت وجود دارد.
آیا قانون جذب واقعی است؟

همانطور که قبلاً بحث شد ، قانون جذب و ارزشهای آن در طول تاریخ دیده شده است. و بسیاری از زنان و مردانی که آثار خود را در این جهان برجای گذاشته اند ، نشان داده اند که قانون جذب یکی از بزرگترین قدرتها در زمین است با بسیاری از شاعران ، هنرمندان ، دانشمندان و اندیشمندان بزرگی مانند شکسپیر ، بلیک ، امرسون ، نیوتن و بتهوون که بسیار دوست داشتند ، همه این آثار را از طریق آثارشان منتقل می کنند.

بسیاری از مدافعان مدرن قانون جذب نیز وجود داشته اند. از جمله این افراد می توان به اپرا وینفری ، جیم کری و دنزل واشنگتن اشاره کرد. علاوه بر این ، با بیش از 7.4 میلیون طرفدار فیس بوک ، بسیاری از داستان های موفقیت پیرامون قانون جذب وجود دارد.

چالش برانگیزترین قسمت در تصدیق و پذیرش حقیقت آنچه قانون جذب ارائه کرده است ، در حال درک این نکته است که تصمیمات شما در زندگی ، خوب و بد ، به تنهایی توسط شما شکل گرفته است. برای بسیاری ، این می تواند یک قرص تلخ برای بلعیدن باشد ، به خصوص اگر هزینه آن را پرداخت کنید

من در زندگی یا به شما یا عزیزانتان ضربه های سختی خورده ایم.

با این حال ، وقتی کلید واقعی قانون جذب را فهمیدید ، می توانید با امید و شجاعت در دانش غالب که آزادید زندگی زندگی خود را بر عهده بگیرید و خود را برای همیشه از چرخه ترس رها کنید ، دوباره نگران باشید یا منفی نگری که مدت زیادی شما را عقب نگه داشته است.
علم پشت قانون جذب: واقعیت ، نه داستان

کار فیزیکدانان کوانتوم طی سالهای اخیر به تابش بیشتر تأثیرات باورنکردنی قدرت ذهن بر زندگی ما و به طور کلی جهان کمک کرده است. هرچه بیشتر این ایده توسط دانشمندان و اندیشمندان بزرگ مورد کاوش قرار گیرد ، درک بیشتری از این خواهیم داشت که ذهن چگونه در شکل گیری زندگی ما و جهان اطراف ما نقش مهمی دارد.

قانون جذب چیست

مهم نیست که شما هرگز به درک کاملی از فیزیک کوانتوم پشت قانون جذب رسیده اید. با این حال ، این بدان معنا نیست که همه ما نمی توانیم از مزایای بسیاری که این سخاوتمندانه و قانون می تواند به ما ارائه دهد ، بهره مند شویم.

همانطور که فیزیکدانان می آیند و اطلاعات بیشتر و بیشتری را در مورد قانون به ما ارائه می دهند ، ما می توانیم به راحتی درک کنیم که واقعاً آزاد کننده و نیرومند است که ما خالق و کنترل کننده زندگی و انرژی خود هستیم.

خوشحال باشید ، زیرا جهان همیشه در کنار ماست! هرچه زمان بیشتری را به یادگیری نحوه استفاده م effectivelyثر از قانون جذب اختصاص دهید ، زندگی شما راضی تر و پاداش آورتر خواهد بود. هیچ محدودیتی وجود ندارد! ذهن خود را باز کنید و از فراوانی طبیعی جهان لذت ببرید.
نحوه استفاده از قانون جذب

هنگامی که امکانات شگفت انگیزی را که زندگی به ما ارائه کرده است درک کردیم ، می توانیم درک کنیم که مانند هنرمندان هستیم. ما در حال ایجاد تصاویری از زندگی مورد نظر خود هستیم و سپس انتخاب می کنیم و اقداماتی انجام می دهیم که آنچه را که پیش بینی کرده ایم تحقق یابد.

پس اگر تصویر را دوست ندارید چه می کنید؟

تغییر دهید!

زندگی یک بوم خالی از احتمال است. شما کنترل می کنید که تصویر به پایان رسیده چگونه می تواند باشد.

قانون جذب واقعاً ساده است. بدون گرفتن تمام قوانین طبیعت کاملاً کامل هستند و قانون جذب نیز از این قاعده مستثنی نیست. مهم نیست که به دنبال چه چیزهایی هستید یا به زندگی دست می یابید ، اگر می توانید ایده ای را نگه دارید و آن را در ذهن خود ببینید ، می توانید آن را به خود اختصاص دهید …

در اینجا فقط چند زمینه در زندگی شما وجود دارد که می توانید با استفاده از قانون جذب آنها را بهبود ببخشید.

بارگیری رایگان کیت ابزار قانون قانون جذب رایگان کیت ابزار قانون:
بیاموزید که چگونه امروز با م Moreثرتر جلوه دهید
برای کشف قطعات گمشده ای که برای استفاده از قانون جذب در زندگی خود نیاز دارید (بارگیری فوری) اینجا را کلیک کنید

 

1. عشق آشکار و روابط با قانون جذب

“آغاز عشق در پایان مقاومت است.”

-دانیل لایت

با ایجاد روابط جدید هر روز ، تعجب آور نیست که این یک هدف مشترک است. بسیاری از مردم آرزو دارند عشق زندگی خود را ملاقات کنند. اما آیا قانون جذب می تواند به زندگی عاشقانه شما کمک کند؟

جواب کوتاه؟ آره.

چگونه می توان با استفاده از قانون جذب ، عشق را یافت

بسیاری از تکنیک ها و تمرین های قانون جذب وجود دارد که می تواند اعتماد به نفس ، جذابیت و تمایل ناخودآگاه کلی شما برای دریافت عشق را افزایش دهد. به این ترتیب ، جذب روح روحانی واقعی شما با استفاده از قانون جذب کاملاً امکان پذیر است.

 

2. با استفاده از قانون جذب پول و ثروت جذب کنید

“همیشه به یاد داشته باشید ، پول یک بنده است. شما استاد هستید. “

-Bob Proctor

هدف مشترک دیگر در سراسر جهان فراوانی مالی است. ثروت مزایای بارز آن را برای زندگی شما به همراه دارد. پول می تواند سقف بالای سر و غذا را روی میز قرار دهد. به همین ترتیب ، توانایی تأمین هزینه خانواده و دوستانتان را دارد.

متأسفانه ، بسیاری از ما با ایده ثروت روابط دشواری داریم. مطمئناً معنای طمع و پوچی دارد. برای جذب پول ، باید این الگوهای تفکر منفی را کنار بگذاریم. یکی از جنبه های اصلی قانون جذب این ایده است که مثبت گرایی باعث تولید مثبت می شود. بنابراین ، می توانید یاد بگیرید که چگونه با کمک ابزارها و تکنیک های تجسم به راحتی از عادت های مثبت پول استفاده کنید.

 

3. سلامت روحی و جسمی خود را بهبود ببخشید

“سلامتی فراتر از بدن فیزیکی ما است. این فقط مربوط به چیزی نیست که ما در بدن خود قرار می دهیم یا آن را خارج می کنیم ، بلکه همچنین در مورد احساسات و احساسات معنوی ماست. “

-کاترین هرست

قانون جذب چیست

با روال کار شلوغ ، تعهدات نسبت به دوستان و خانواده و زندگی روزمره کلی ، گاهی اوقات از سلامتی شخصی خود غافل می شویم. در حالی که استفاده از قانون جذب نمی تواند صرفاً جایگزین یک رژیم غذایی سالم ، ورزش و معاینات منظم پزشک باشد ، اما می تواند طیف وسیعی از مزایا را برای سلامتی روحی ، روحی و جسمی شما افزایش دهد.

آموزش مغز برای دیدن نکات مثبت در همه زمینه ها زمینه رشد ذهنی و شادی را فراهم می کند ، که به نوبه خود می تواند سلامت جسمی شما را بهبود بخشد. به همین ترتیب ، صرف وقت برای مراقبت از خود می تواند به مبارزه با طیف وسیعی از بیماری های روانی کمک کند.

اگر می خواهید سلامت عمومی خود را با استفاده از تکنیک های قانون جذب جذب کنید ، حتماً این مقاله ها را بخوانید:

استفاده از قانون جذب برای سلامتی و سلامتی خود
کلید زندگی بدون استرس ، فراوان و سالم؟
چگونه می توان از قانون جذب در تلاش برای سلامتی بهتر استفاده کرد
چرا تفکر مثبت می تواند سلامت جسمی را تقویت کند
بدانید که پزشک درباره سلامتی شما به شما چه چیزی نمی گوید

اعتماد به نفس و اضطراب خود را افزایش دهید

به طور مشابه با نکته فوق ، سلامت روان می تواند بر سلامت جسمی و سلامتی شما تأثیر بگذارد. بنابراین ، باید هرچه زودتر میزان استرس را کاهش دهید. علاوه بر این ، قانون جذب بر این ایده اعتماد به نفس و ایمان به جهان هستی متمرکز است. برای استفاده م Theثر از قانون جذب باید احساسات تردید را در خود از بین ببرید.

 

4. موفقیت و فراوانی را با قانون جذب جذب کنید

هر کس تصور می کند که آیا آن را می داند یا نه. تجسم راز بزرگ موفقیت است. “

-Rhonda Byrne (نویسنده کتاب راز)

در حالی که موفقیت ممکن است مبهم به نظر برسد ، اما در واقع اثبات می کند که قانون جذب می تواند چقدر همه جانبه باشد!

موفقیت کلی را می توان با اهداف فردی به دست آورد اما می تواند در قالب زندگی رویاهای شما نیز به دست آید. شما فقط باید از ابزار مناسب استفاده کنید!

 

چگونه امروز می توان از قانون جذب استفاده کرد

من می دانم که اطلاعات گسترده ای در این صفحه وجود دارد. شاید شما ندانید که اکنون به کجا بروید یا چگونه این سفر را شروع کنید. من قصد دارم شما را آسان تر کنم

قانون جذب چیست

اگر آماده آشکار کردن زندگی رویاهایتان هستید ، به ابزارهایی برای پرورش یک چشم انداز مثبت نیاز دارید. مجموعه ای از منابع ، ابزارها و روشهای انجام این کار وجود دارد … و آنها امروز می توانند در اختیار شما قرار بگیرند!

علاوه بر حجم گسترده ای از اطلاعات موجود در این وب سایت ، شما همچنین می توانید نسخه رایگان کیت ابزار Law Of Attraction من را بارگیری کنید. آن شامل:

راهنمای تأیید با مثالها و لیست ها ، بنابراین می توانید امروز از موارد تأیید استفاده کنید!
دستورالعمل هایی در مورد چگونگی ایجاد یک تابلوی رویا برای طراحی و تجلی زندگی رویایی خود.
یک کپی از رویای چک خود!
یک کتاب الکترونیکی رایگان! نسخه علمی خود از The Science of Getting Rich توسط والاس دی واتلز را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.