قانون جذب قانون افراد موفق

قانون جذب

تمامی افراد موفق و ثروتمند. تمامی کسانی که به موفقیت های بزرگ و کوچک در زندگی خود دست پیدا کرده اند، همگی از قانون جذب استفاده کرده اند. قانون جذب قانونی ازلی و همیشگی در جهان است که با فراگیری آن می توانید به موفقیت هایی که دیگران آنها را دست نیافتنی تلقی میکنند، به راحتی دست پیدا کنید.خداوند قدرت بی پایانی به انسان داده که می تواند به واسطه این قرت بی پایان کوه ها را جابجا کند یا به قول خداوند، زمین و آسمان را به تسخیر خود درآورد. این قدرت همان ذهن انسان است. پیچیده ترین سیستم موجود در کل کائنات.

اگر این نیروی عظیم را همسو و هم راستا با قانون جذب به کار ببریم، به هر چه بخواهیم دست پیدا می کنیم. این قانون قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت و قانون جذب سلامتی و به طور کلی قانون جذب همه چیز است.

می دانیم که بسیار علاقمندید که بدانید قانون جذب چیست؟ به همین دلیل در ادامه به معرفی این قانون می پردازیم.

قانون جذب سه بخش اصلی دارد:

 

بخش اول هدفگذاری یا درخواست کردن

ایتدا باید بخواهید تا به شما داده شود. کائنات هدیه به شما نمی دهد. انتظار نداشته باشید چیزهایی را از کائنات دریافت کنید که قبلا درخواست نکرده اید و پس از دریافت انها، متوجه شوید که کائنات چه چیزی را برای شما در نظر گرفته است. باید درخواست کنید تا به شما داده شود.

درخواست شما باید کاملا وضح و مشخص باشد و برای رسیدن به آن باید زمانی معقول در نظر بگیرید.

 

بخش دوم: باور سازی

باور کنید که می توانید موفق شوید. یا باور کنید که خواسته ای که انتخاب کرده اید، قابل حصول است. اگر هدفگذاری بسیار دقیق و فوق العاده ای انجام دهید اما باورهای مناسبی در ذهن نداشته باشید، به هدف خود نمیرسید. باید هزاران نفر را به خو نشان دهید که به خواسته ای مشابه شما رسیده اند تا ذهنتان باور کند که شما نیز میتوانید.

 

بخش سوم پذیرش:

باید آماده دریافت نعمت ها باشید. باید برای رسین به آنها کاری کنید. اگر ایده ای به ذهنتان خصور کرد آن را عملی کنید و تلاش کنید آن را تصاحب کنید. وقتی هدفی در ذهن می پرورانید و سپس باور سازی می کنید، نشانه ها را خواهید دید. سپس الهاماتی در جهت رسیدن به اهدافتان در ذهن شما روشن می شود. شما از ابتدا تمام راه را نخواهی ید اما قدم اول را می بینید. با برداشتن قم اول قدم دوم و سپس قدم سوم و در نهایت قم به قدم تا هدف نهایی هدایت خواهی شد.

توجه کردن در قانون جذب

توجه کردن به معنی برقراری هرگونه ارتباط ذهنی با یک موضوع است. این ارتباط به شکل های مختلفی میتواند برقرار شود. برای مثال با خواندن، شنیدن، حرف زدن، فکر کردن، دیدن، شنیدن و … ارتباط ذهنی ما با یک موضوع برقرا می شود و این ارتباط ذهنی موجب ارسال فرکانس به کائنات می شود. حال اگر این ارتباط ذهنی مثبت باشد، اتفاقات برگشتی نیز مثبت خواهد بود و اگر منفی باشد، پاسخ کائنات نیز منفی خواهد بود. پس مثبت باشید و در مورد همه چیز از دید مثبت فکر کنید.

قانون ارتعاش

جهان و کائنات از انرژی ساخته شده اند. همه چیز حتی افکار ما دارای انرزی هستند. باورهای ذهنی ما ارتعاش مشخص و معینی دارند. هر باوری در ذهن داشته باشیم. ذهن ما هم ارتعاش با همان موضوع خواهد بود. هرچه به اتفاقات بهتر و مثبت بیشتر توجه کنیم، ارتعاش ما بالاتر می رود و برعکس هر چه به اتفاقات بد و منفی توجه کنیم، ارتعاش ذهن ما کاسته می شود.

برای مطالعه مقاله ای بسیار جامع و مفید در زمینه قانون جذب اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.