چگونه انگیزه بیشتری پیدا کنیم

همه ما در طول سال گذشته چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ایم. تجربه شیوع بیماری در جهان، ما را ملزم کرده است که در زندگی روزمره خود تجدید نظر کنیم. برای بسیاری از آمریکایی ها، نحوه کار ، یادگیری و معاشرت  تا حدودی زیادی تغییر کرده است. قرنطینه طولانی مدت طاقت فرسا بوده است.

گرچه مهم است که تجربیات خود را ارج نهیم و سازگارهای همدل باشیم ، اما افرادی که راهی پیدا می کنند برای سرعت بخشیدن در حالی که دیگران ایستاده اند ، رشد خواهند کرد. آینده برای فروش است و آنها سهامداران موفقیت فردا هستند.

هر روز 24 ساعت یکسان به ما داده می شود – نحوه استفاده مردم از آنها تمایز است. از این سه مرحله الهام بگیرید، روی خود سرمایه گذاری کنید و انگیزه بگیرید.

 

1. پیشرفت خود را جشن بگیرید.

اگر به دنبال چیزی هستید که بتوانید در آن احساس خوبی داشته باشید ، آسان است. صرف نظر از رابطه عاطفی شما با سال قبل ، حقیقت این است که 365 روز موفقیت انجام شده است و همه آنها ارزش تجلیل دارند. گلوله ، پیروزی های خود را لیست کنید یا آنها را نشان دهید تا باعث افتخار موفقیت شما شود و ابتکار عمل را برافروخت.


2. چیز جدیدی یاد بگیرید.

افزودن به مهارت شما نه تنها اعتماد به نفس و شایستگی را افزایش می دهد ، بلکه نوآوری را نیز تغذیه می کند. خواه خواندن کتاب باشد یا ثبت نام در یک دوره معتبر ، تحریک ذهن شما راهی عالی برای احیای انگیزه است.


3. همراهی خوبی داشته باشید.

من اخیراً با مربی خود ، مارک شیرونا ، صحبت کردم ، وقتی او مرا به چالش کشید ، “زندگی را با سرعت روابط تجربه کنم”. تفسیر من از این امر این بود که ما فقط می توانیم به همان سرعتی یا به اندازه افراد اطرافمان برویم. بسته به اینکه به کدام متخصص گوش می دهید ، ما به طور متوسط ​​پنج تا 10 نفری هستیم که بیشترین وقت را با آنها می گذرانیم. موجودی خود را تهیه کنید. انرژی مسری است و شبکه شما یک دارایی است یا یک مانع.

امسال مال شماست. اگر با تمرکز بر پیشرفت ، اولویت بندی در توسعه و حفظ شرکت خوب ، روی خود سرمایه گذاری کنید ، بازگشت سرمایه یک سال پربار و هدفمند خواهد بود. هر وقت احساس گرفتگی کردید ، این ضرب المثل چینی را به خاطر بسپارید: “بهترین زمان برای کاشت درخت 20 سال پیش بود. اکنون بهترین زمان دوم است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.