راههای تشخیص یک روز خوب

چه چیزی مشخصه یک روز موفق برای شماست؟

روزی که من “در جریان” هستم. حالت های جریان چیزی نیستند که بیشتر ما هر روز بتوانیم به آن دست یابیم یا حتی می خواهیم تجربه کنیم ، اما در جریان بودن همان چیزی است که هنگام انجام کاری که دوست داریم در خدمت دیگران هستیم احساس می کنیم.

– کلینت مک کین لای ، مدیرعامل روبی روبان

وقتی تیم اطراف من از کاری که می کنیم هیجان زده می شوند. اگر من تنها کسی هستم که از چیزی هیجان زده هستم ، واقعاً اهمیتی ندارد زیرا این کار به کارهای روزمره تبدیل نمی شود. با این حال ، اگر من بتوانم دید و هیجان خود را به اطراف خود برسانم ، این شرکت باعث ایجاد تغییرات واقعی می شود.

– برونو لیما ، مدیر عامل شرکت Pura

یک روز موفق زمانی است که من حداقل یک چیز را 1 درصد بهتر کرده باشم ، و من معمولاً بیش از حد! 1 درصد می تواند روند کاری شرکت باشد یا فقط روز شخص دیگری باشد. پدرم اخیراً به من توصیه کرده است که هر روز یک هدف تعیین کنم. من همچنین مطمئن می شوم که حداقل یک کار انجام دهم ، هر روز فقط برای من.

– راشل برنان ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات Bizagi

یک روز موفق روزی است که بتوانم در رختخوابم دراز بکشم و فقط به یک موفقیت فکر کنم که کمی خوشبختی در روح من ایجاد می کند. این کار ساده ای مانند ناکامی در خانه است ، اطمینان حاصل کنید که مشتری از کار ما هیجان زده است یا حتی برخی از توییت ها را در پیش نویس ها نگهداری می کند. با انجام هر کاری که بتواند در زندگی من کمی شادی یا آرامش به همراه داشته باشد ، من موفقیت می دانم.

– ریکاردو مارکز ، بنیانگذار Crispy Chicken

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.